Tel:
Çin Medikal Masaj Makinesi Üretici
Guangzhou Bosern Science & Technology Co., Ltd.
Sağlık Hayatı buradan başlıyor!

Ana sayfa

Guangzhou Bosern Science & Technology Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Ağrı kesici masaj makinesi satış için
iyi kalite Ağrı kesici masaj makinesi satış için
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Guangzhou Bosern Science & Technology Co, LTD. Ekim 2014'te Huadu Bölgesi, Guangzhou City'de kurulmuştur. Başlangıçta, Bosern bir Sağlık ürünleri Araştırma ve Geliştirme şirketidir.

 • OEM / ODM
  Ürün tasarımı için, Core teknolojisi R & D. Bugünlerde, Bosern sağlık ürünleri AR-GE ve ODM / OEM üzerine odaklanan bir Higt-Teknoloji şirketidir.

 • Ar-Ge
  Tasarımın başarısız olmasını önlemek ve tasarımın güvenilirliğini arttırmak için yapısal şema simülasyonu analizi ile tasarımın güvenilirliğini artırmak için müşteri ihtiyaçlarının zamanında geri bildirimi ve analizi ve planın önceden yapılabilirlik analizi.
  “Platinum'un İfadesi, Kendini En İyiyi Kazanın” ruhunu taşıyoruz ve “Bilim ve Teknoloji Sağlıklı Yaşam, Sosyal Değer Yaratma” yı kullanıyoruz. Ortaklarımıza mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için “Yüksek Kalite, Yüksek Verimlilik, Yüksek Samimiyet” “3H” ilkesi konusunda ısrar ediyoruz

İletişim bilgileri
Guangzhou Bosern Science & Technology Co., Ltd.

Tel: 86-1866-4676138

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Guangzhou Bosern Science & Technology Co., Ltd.
Shengguo Yüksek Teknoloji Endüstri Bahçe, Bina A, Kat 6
Tel:86-1866-4676138
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Medikal Masaj Makinesi Tedarikçi. © 2019 - 2020 medicalmassagemachine.com. All Rights Reserved.